ubezpieczenia Dzierżoniów i Bielawa, usługi ubezpieczeniowe Dzierżoniów i Bielawa, Hestia  Dzierżoniów i Bielawa, PZU  Dzierżoniów i Bielawa, Allianz Dzierżoniów i Bielawa, Compensa Dzierżoniów i Bielawa, Hdi Dzierżoniów i Bielawa, Warta Dzierżoniów i Bielawa.

                                                                                                


Ubezpieczenia komunikacyjne
Autocasco
Car Assistance
Szyby

Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia firm
Dom letniskowy
Dom w budowie

Ubezpieczenia na życie i zdrowie
Porozmawiajmy o życiu

Odpowiedzialność Cywilna gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych
Ubezpieczenie mienia gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie mienia ruchomego w gospodarstwach rolnych

CARGO

Fundusze emerytalne

Fundusze emerytalne mają charakter otwarty. Oznacza to, że każdy uprawniony może dowolnie wybrać fundusz. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że każda osoba objęta ubezpieczeniem społecznym, urodzona po 31-12-1968r ma obowiązek przynależności do funduszu. Osoba rozpoczynająca pracę ma 7 dni na zawarcie umowy z którymś z funduszy emerytalnych.  

Jeśli zaniecha takiej decyzji w w/w terminie , ZUS wezwie ją najpierw do zawarcia umowy, a później przydzieli do losowo wybranego funduszu.

Osoba już przynależna do któregoś z funduszu może zdecydować o jego zmianie. Taka decyzja oznacza przeniesienie, do nowego wybranego przez siebie funduszu, już zgromadzonego kapitału w drodze tzw. wypłaty transferowej.


Dane teleadresowe
Mapa dojazdu
Formularz kontaktowy

Duchowa Armia33 Prawa Uniwersalne108 Postulatów Nowej Ziemi

usługi ubezpieczeniowe, doradztwo, ubezpieczenia, Dzierżoniów, Dzierzoniow, Beata Grzegórska, tanio, Hestia Dzierżoniów i Bielawa, PZU Dzierżoniów i Bielawa, Allianz Dzierżoniów i Bielawa, Compensa Dzierżoniów i Bielawa, Hdi Dzierżoniów i Bielawa, Warta Dzierżoniów i Bielawa.


Copyright © 2009 UbezpieczeniaTanio.info  |  Kontakt  |  Wyświetleń: 4876

Fundusze emerytalne Dzierżoniów, Bielawa i OFE Dzierżoniów, Bielawa